Schuco

schuco_tema_2_02DLACZEGO OKNA SCHUCO …?

Odpowiedź jest prosta – są najlepsze pod każdym względem, nie są drogie, dają satysfakcje z użytkowania przez wiele lat.

Firma Schüco powstała w 1951 r. Obecnie zatrudnia 5000 pracowników i współpracuje z 12000 firm partnerskich w ponad 78 krajach. Centrala przedsiębiorstwa mieści się w miejscowości Bielefeld w Niemczech. W 2011 r. firma wypracowała obrót na poziomie 2,23 miliardów euro.

2025

 

Innowacyjne rozwiązania, wysoka jakość produktów, a nade wszystko kompleksowy program ochrony środowiska w sektorze budowlanym. Firma Schüco była niejednokrotnie nagradzana w prestiżowych konkursach przez profesjonalne jury, złożone z autorytetów w dziedzinie budownictwa, marketingu i wzornictwa – jednak zaufanie klientów to najcenniejsze wyróżnienie.

Schüco wielokrotnie nagradzane

Firma Schüco rozpoczęła działalność blisko 60 lat temu. Dobrze rozpoznawalna na całym świecie, włożyła inspirujący wkład w rozwój także polskiej architektury. Promowany przez nią program Energy2, obejmujący kompleksowe rozwiązania w obszarze powłoki budynku, wprowadza do polskiego budownictwa najnowsze trendy światowe w dziedzinie energooszczędności. Tak zwane ciepłe profile z PCV oraz systemy aluminiowe pod nazwą Schüco to produkty zyskujące sobie stale rosnące zaufanie polskich inwestorów. Tytuł Grand Prix branży budowlanej jest najlepszym dowodem na to, iż produkty Schüco zakorzeniły się na dobre w świadomości konsumentów. Polacy już od lat stawiają na te solidne i długowieczne komponenty budowlane o niebanalnych walorach użytkowych oraz estetycznych.

508_z2 priv2

 

 

 

 

 

 

 Najlepsza po trzykroć

Marka Schüco od trzech lat zdobywa prestiżowy Złoty Laur w kategorii „Okna i profile z PCV” w corocznym konkursie, organizowanym przez Grupę Media Partner – wydawcę, m.in. Przeglądu Gospodarczego. W jego ramach decydujący głos mają konsumenci. Badania przeprowadzane są od grudnia każdego roku drogą ankiet telefonicznych, elektronicznych, a także bezpośrednich, opracowanych we współpracy merytorycznej z Instytutem Gallupa

Na ich podstawie jury przeprowadza analizę popularności marek budowlanych i satysfakcji z ich zakupu. Ten rok przyniósł firmie Schüco podwójną radość – Złoty Laur w dwóch kategoriach: „Okna i profile z PCV” i „Systemy z aluminium”. Pasmo zwycięstw w ciągu wielu lat zaowocowało prestiżowymi tytułami Grand Prix 2006, 2007 i 2008 w kategorii Lider branży budowlanej. Platynowy Medal Grand Prix Konkursu Laur Klienta, otrzymany w tym roku przez firmę Schüco, przysługuje tym markom, które uzyskały największą liczbę głosów i pozytywnych ocen. Tak duży sukces spółka zawdzięcza przede wszystkim swoim klientom, bez których nie byłby on możliwy. W konkursie nie klasyfikuje się bowiem wielkości sprzedaży, lecz opinie mówiące, który produkt postrzegany jest jako najlepszy, najbardziej pożądany i godny polecenia. Firma Schüco pragnie podziękować swoim klientom za okazane zaufanie i docenienie wysiłku, wkładanego w ulepszanie produktów.

Schüco – Zielona technologia dla Niebieskiej Planety.

Czysta energia dzięki systemom solarnym i oknom. Firma Schüco to światowy lider innowacji w dziedzinie energooszczędnych powłok budynków. Marka Schüco stała się synonimem kompetencji w zakresie rozwiązań solarnych, okien, drzwi i fasad. W skrócie: innowacyjne rozwiązania w trosce o zasoby naturalne Ziemi.